Wrocław, ul. Krynicka 16
tel. 512-100-612
tel. 71-783 87 27
Strona gówna » Pedicure Spa

TO JUŻ NIE JEST ZWYKŁY PEDICURE...

TO NIEZAPOMNIANA ROZKOSZ SPA...

MARTA I MONIKA - pedicurzystki, specjalistki od pielęgnacji i zdrowia stóp. Kierunkowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie. W salonie MAGDA M wykonują pedicure SPA i oferują pomoc związaną z problemami stóp. Usługa pedicuru jest w osobnej sali, tak aby zapewnić pełen komfort klientom. Wykonywana jest wysokiej klasy niemiecką frezarką firmy "PROMED". Do dyspozycji klientów są dwa specjalistyczne i elektryczne fotele.

Serdecznie zapraszamy:)

pedcure wroclaw

PEDICURE SPA... PEDICURE GUCCIO     MIÓD I MLEKO – 120zł.

Zabieg przeznaczony dla stóp wysuszonych, zadaniem zatem jest ich głębokie nawilżenie i odświeżenie. Oczyszczenie całej stopy profesjonalną frezarką z pochłaniaczem pyłu firmy promed. PREPARATY: Miodowo mleczne tabletki do pedicure (zawierająolejek z drzewa herbacianego, który jest naturalnym antyseptykiem), jabłkowy usuwacz skórek (wzbogacony jest w kwas jabłkowy i olejek migdałowy), miodowo mleczne masło (ekstrakty z mleka odżywiaja i nawilżają skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką), olejek z wyciągiem z kiełków zbóż (zawiera witaminy i wapno), sól miodowo mleczna ( nawadnia i złuszcza, zawarty w niej olejek odbudowuje płaszcz lipidowy skóry), botaniczny utwardzacz paznokci (środek wzmacniający na bazie naturalnego wyciągu ze skrzypu). Zabieg kończy się malowaniem (tradycyjne, frencz, zdobienie)

pedicure wroclaw

PEDICURE SPA... PEDICURE GUCCIO GRANAT I FIGA - 120zł.

Zabieg ma na celu odżywienie i nawilżenie oraz stworzenie bariery ochronnej przed działaniem czynników zewnętrznych. Oczyszczenie całej stopy profesjonalną frezarką z pochłaniaczem pyłu firmy promed. PREPARATY: Musujące tabletki z chloraminą oraz olejkiem z drzewa herbacianego (działanie antyseptyczne i antybakteryjne, skutecznie utrzymuje higienę stóp) jabłkowy usuwacz skórek (wzbogacony jest w kwas jabłkowy i olejek migdałowy) , elixir z wyciągiem z korzenia kawy (unikalna mieszanka korzenia kava i kwasów owocowych), masło z wyciągiem z granatów i fig (zawiera witaminy, głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd), sól morska z granatu i figi (nawadnia, bogata w witaminy złuszcza martwy naskórek, pozostawiając skórę jedwabiście gładką), odżywka z wyciągiem z kiełków zbóż (zawiera witaminy i wapno), botaniczny utwardzacz (środek wzmacniający na bazie naturalnego wyciągu ze skrzypu). Zabieg kończy się malowaniem (tradycyjne, frencz, zdobienie).

pedicure wroclaw

 PEDICURE SPA... PEDICURE GUCCIO CYTRUS I BERGAMOTKA – 120zł.


Zabieg ma na celu oczyszczenie i odświeżenie stóp. Wyciągi odżywiają i koją skórę. Połączenie cytrusów i bergamotki powoduje, że stopy są lekkie i mocno odżywione. Oczyszczenie całej stopy profesjonalną frezarką z pochłaniaczem pyłu firmy promed. PREPARATY: Musujące tabletki z chloraminą oraz olejkiem z drzewa herbacianego (działanie antyseptyczne i antybakteryjne, skutecznie utrzymuje higienę stóp) jabłkowy usuwacz skórek (wzbogacony jest w kwas jabłkowy i olejek migdałowy) , elixir z wyciągiem z korzenia kawy (unikalna mieszanka korzenia kava i kwasów owocowych), masło cytrus i bergamotka (zawiera witaminy, uelastycznia skórę, jednocześnie intensywnie ją nawilża), sól morska z cytrusa i bergamotki (nawadnia, bogata w witaminy złuszcza martwy naskórek, pozostawiając skórę jedwabiście gładką), odżywka z wyciągiem z kiełków zbóż (zawiera witaminy i wapno), botaniczny utwardzacz (środek wzmacniający na bazie naturalnego wyciągu ze skrzypu). Zabieg kończy się malowaniem (tradycyjne, frencz, zdobienie).

pedicure wroclaw

PEDICURE SPA... PEDICURE GUCCIO PAPAYA – 120zł.


Zabieg ma na celu poprawienie kondycji skóry, nadanie jej blasku, dostarczenie witamin i głębokie nawilżenie. Papaja ma działanie pielęgnujące, ujędrniające i antybakteryjne. Oczyszczenie całej stopy profesjonalną frezarką z pochłaniaczem pyłu firmy promed. PREPARATY: Kulki musujące z papai i zielonej herbaty (wybielają paznokcie, nawilżają i zmiękczają skórki wokół paznokcia), rewitalizujący olejek do skórek z papai i zielonej herbaty (zawiera ekstrakty z papai i kompleks z szafranu), sól morska z papaji i nektaru z guavy (bogata w minerały wygładza i odżywia stopy), olejek z winogron (wzbogacony w wit. A, B5, D, E), emulsja z papai i zielonej herbaty (zawiera antyutleniacze i kolagen z roślin morskich), botaniczny utwardzacz paznokci (środek wzmacniający na bazie naturalnego wyciągu ze skrzypu). Zabieg kończy się malowaniem (tradycyjne, frencz, zdobienie art).

pedicure wroclaw

KĄPIEL PARAFINOWA STÓP - 60zł

Zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i pojędrnia skórę. Zabieg intensywnie regenerujący z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie.
PREPARATY: parafina pomarańczowa, miodowo mleczne masło (ekstrakty z mleka odżywiaja i nawilżają skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką), sól miodowo mleczna ( nawadnia i złuszcza, zawarty w niej olejek odbudowuje płaszcz lipidowy skóry).

 

Galeria paznokci ręcznie żelowanych lub malowanych po autorskim zabiegu pedicure SPA...

NASZ ZESPÓŁ