Wrocław, ul. Krynicka 16
tel. 512-100-612
tel. 71-783 87 27

Labolatorium Kaaral udało się osiągnąć to co wielu uważało za niemożliwe - kosmetyki ekologiczne SPA do włosów.

Każdy produkt Maraes nie wyłączając farby do włosów łączy skuteczność nadzwyczajnych, czystych naturalnych substancji czynnych z bezpieczeństwem gwarantowanym przez brak szkodliwych chemikaliów. Posiadające certyfikat organiczności produkty zapewniają włosom głębokie, intensywne, długotrwałe odżywienie. Naturalne antyoksydanty i brak siarczanów (sulfaty), glutenu, parabenów, amoniaku, PPD - to wszystko dla ochrony włosów i skóry, dzięki czemu są zdrowe. Maraes gwarantuje niezrównane odżywienie, blask i ochronę.

NOWA ERA KOLORYZACJI...

Głównymi składnikami MARAES są najwyższej jakości, naturalne komponenty pochodzenia roślinnego, takie jak olejek Monoi, masło Karite, jedwab, ekstrakt z kwiatów lnu i olejek Limanthes. Farby do włosów z lini Maraes nie zawierają szkodliwych dla zdrowia składników i sulfatów (SLS, SLES), parabenów, PPD, amoniaków, DEA, glutenu i soli - to czyni je wyjątkowymi!!!

54 żywe kolory, 100% pokrycie siwizny, do 5 poziomów rozjaśnienia.

Każda klientka po zabiegu otrzymuje certyfikat o proekologicznym farbowaniu włosów oraz zestaw saszetek do stosowania w domu (szampon, maska i olejek). Polecane dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i alergików oraz dla tych, którzy chcą mieć zdrowe i piękne włosy!!!