Wrocław, ul. Krynicka 16
tel. 512-100-612
tel. 71-783 87 27
/uploads/att/45/5/1845/salon_Magda_M_wroclaw.jpg

 

  Prezent dla ...

     Bon upominkowy dla wyjątkowej osoby.

     Pomysł na super prezent realizowany w naszym salonie.../uploads/att/80/0/1580/banner_magdam_mini.gif

UWAGA NOWOŚĆ W POLSCE!!!

REWOLUCJA W FARBOWANIU WŁOSÓW...

WŁOSKA EKOLOGICZNA LINIA MARAES...

/uploads/att/72/2/1572/maraes_wroclaw.jpg

Labolatorium Kaaral udało się osiągnąć to co wielu uważało za niemożliwe - kosmetyki SPA do włosów. Każdy produkt Maraes nie wyłączając farby do włosów łączy skuteczność nadzwyczajnych, czystych naturalnych substancji czynnych z bezpieczeństwem gwarantowanym przez brak szkodliwych chemikaliów. Posiadające certyfikat organiczności produkty zapewniają włosom głębokie, intensywne, długotrwałe odżywienie. Naturalne antyoksydanty i brak siarczanów (sulfaty), glutenu, parabenów, amoniaku, PPD - to wszystko dla ochrony włosów i skóry, dzięki czemu są zdrowe. Maraes gwarantuje niezrównane odżywienie, blask i ochronę.


Od września Salon MAGDA M ma przyjemność jako pierwszy we Wrocławiu, wprowadzić ekskluzywną, proekologiczną, innowacyjną i wyjątkową linię do farbowania włosów MARAES...


NOWA ERA KOLORYZACJI...Głównymi składnikami MARAES są najwyższej jakości, naturalne komponenty pochodzenia roślinnego, takie jak olejek Monoi, masło Karite, jedwab, ekstrakt z kwiatów lnu i olejek Limanthes. Farby do włosów z lini Maraes nie zawierają szkodliwych dla zdrowia składników i sulfatów (SLS, SLES), parabenów, PPD, amoniaków, DEA, glutenu i soli - to czyni je wyjątkowymi!!!


54 żywe kolory, 100% pokrycie siwizny, do 5 poziomów rozjaśnienia.Każda klientka po zabiegu otrzymuje certyfikat o proekologicznym farbowaniu włosów oraz zestaw saszetek do stosowania w domu (szampon, maska i olejek).


Polecane dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i alergików oraz dla tych, którzy chcą mieć zdrowe i piękne włosy!!!


Linia MARAES (koloryzacja ekologiczna)

włosy krótkie - 160zł
włosy średnie - 190zł - 210zł
włosy długie - 210zł - 270zł


Kosmetyki ekologiczne do włosów Maraes można zakupić w naszym Salonie:)

szampon - 65zł - 250ml
maska - 70zł - 250ml
tarcza - 65zł - 125ml
olejek - 90zł - 30ml

/uploads/att/87/7/1787/podwjny_elixir_maraes.jpeg

PODWÓJNY ELIXIR odżywiający kolor z olejkiem Monoi z Tahiti.


Najbardziej innowacyjny regenerujący zabieg w salonie dostarczający intensywne odżywienie, niezwykłe nawilżenie, dodatkową siłę  i niezrównany połysk Twoim włosom. Wyjątkowe właściwości odżywcze i chroniące kolor olejku Monoi z Tahiti są połączone z głębokim odżywieniem keratyny i dodatkowym blaskiem protein jedwabiu. Doppio Elixir jest idealny dla suchych włosów po zbyt wielu zabiegach chemicznych, cienkich i zniszczonych. Włosy przechodzą ultra nawilżenie, są mocniejsze, lśniące i zdrowe, a ich kolor zachowuje blask. Po ukonczeniu zabiegu klientka wychodzi z salonu pieknie uczesana:)

Cena zabiegu - 100zł.

ODKRYWAMY PIĘKNO TWOICH

WŁOSÓW...

Salon fryzjerski MAGDA M oferuje pełen zakres usług fryzjerskich. Ogromnym atutem salonu są profesjonalne kuracje i zabiegi regenerujące i odżywiające włosy, wykonywane za pomocą najnowszego sprzętu. Naszymi głównymi partnerami są Kaaral i ekologiczny Maraes, dzięki którym oferujemy wysoką gamę skutecznych i wysokiej jakości produktów fryzjerskich. Marki te stawiają na naturalność (naturalne składniki i ekstrakty roślinne) - to coś co nas wyróżnia!!!


Wybieramy to co najlepsze:)


Strzyżenie w Magdzie M

włosy krótkie(kąpiel, cięcie, modeling) - 50zł
włosy średnie (kąpiel, cięcie, modeling) - 60zł
włosy długie (kąpiel, cięcie, modeling) - 70zł


cięcie męskie - 25zł
cięcie dziecięce - 20zł


Koloryzacja Kaaral

włosy krótkie - 120zł
włosy średnie - 130zł
włosy długie - 140zł - 200zł

Żele Artego (koloryzacja odżywcza)

włosy krótkie - 120zł
włosy średnie - 130zł
włosy długie - 140zł - 150zł


Małgosia i Malwina - fryzjerki w salonie MAGDA M rozwijają swoją ogromną pasję:) Uczestniczki licznych pokazów i szkoleń, prowadzonych przez znanych fryzjerów i stylistów. W Salonie profesjonalnie zajmują się włosami naszych klientów.

 


USŁUGI BARBERSKIE

(BRODY I ZAROSTY)

strzyżenie, pielęgnacja i stylizacja

30zł - 100zł

/uploads/att/74/4/974/fryzjer_wroclaw.jpg


REMEDY – REKONSTRUKCJA WŁOSA (ULTRADŹWIĘKI)

TRICO ACTIVATOR – urządzenie charakteryzujące się ogromnym działaniem wspierającym zabiegi regeneracyjne włosów przy wykorzystaniu dobroczynnego działania ultradźwięków, ułatwiając tym samym przenikanie wszelkich masek, odżywek i ampułek w głąb włosa.

Po ukonczeniu zabiegu klientka wychodzi z salonu pieknie uczesana:)

CENA: 100zł

/uploads/att/81/1/1381/fryzjer_wroclaw.jpg


Wywiad z fryzjerką Salonu MAGDA M pt. "Najmodniejsze fryzury 2013r." przeprowadzony przez dziennikarkę radia RMF FM Barbarę Zielińską-Mordarską.


W salonie fryzjerskim MAGDA M odbyło się szkolenie z najnowszych trendów jesień - zima, prowadzone przez znanego fryzjera stylistę Marcina Machnickiego:)

Fryzjer w MAGDZIE M -

codzienność jest sztuką...