MAGDA M

50-555 Wrocław
ul. Krynicka 16
tel. 512-100-612
tel. 71-783 87 27

E-mail:
magdam@magdamwroclaw.pl

www.magdamwroclaw.pl

Znajdź nas i polub na Facebooku

Żelowanie paznokci na stopach...

Strzyżenie w Magdzie M...

Pedicure SPA...

Tipsy żelowe...

Regeneracja na ultradźwięki...

Fryzjer męski...

Radio RMF FM w Magdzie M...

Zagęszczanie rzęs...

Fryzjer damski...

Fryzjer dziecięcy...

Przedłużanie rzęs...

Załoga Salonu MAGDA M...

Nasz zespół:

Magdalena - właściciel

Magdalena - właściciel

Klient nasz Pan - to jej motto! Z każdym znajdzie wspólny temat. Czy to literatura kryminalna, czy to showbiznes, czy sprawy państwowe, żaden temat nie jest jej obcy. W Magdzie M koordynuje i specjalizuje się w marketingu i reklamie.

Małgosia - fryzjer

Małgosia - fryzjer

Pasja...pasja...pasja...Tak można opisać naszą Gosię:) Uczestniczka licznych szkoleń i pokazów. Niektórzy mówią o niej "niezniszczalna", bo pracowitość to jej ogromna domena!!! Magia w rękach, mistrzyni cięcia i koloryzacji. Pełen profesjonalizm! W Magdzie M zajmuje się włosami naszych klientów.

Marta - kosmetyczka

Marta - kosmetyczka

Czarodziejka...wzór niemożliwy w rękach Marty staje się rzeczywistością. Ogromny talent plastyczny! W Magdzie M zajmuje się żelowaniem paznokci, tipsami, formą i henną. Z zamiłowania podolog, pedicure to jej oczko w głowie. Profesjonalnie zadba o stopy, a namalowany wzór wzbudza zachwyt u klientek:)

Iwona - kosmetyczka

Iwona - kosmetyczka

Wiecznie uśmiechnięta, zawsze doradzi i wysłucha klienta. W Magdzie M wykonuje paznokcie żelowe, pedicure Spa, przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Prezent dla...

Prezent dla...

Bon upominkowy dla wyjątkowej osoby. Pomysł na super prezent realizowany w naszym salonie...

/uploads/1614/tipsy_zelowe_wroclaw.jpg

PAZNOKCIE TO NASZA WIZYTÓWKA...


POZWÓL IM ZABŁYSNĄĆ...


W Salonie MAGDA M pracujemy na najwyższej jakości markowych materiałach związanych z zakładaniem tipsów, przedłużaniem na formę żelem oraz żelowaniem naturalnych paznokci. Słyniemy z ogromnej ilości ozdób i wielkiej wyobraźni. Nasze doświadczenie, talenty plastyczne i materiały gwarantują trwałość, wygodę i elegancję, oraz pozwalają na to aby każdy klient wyszedł zachwycony swoimi pięknymi i zadbanymi paznokciami.


CENNIK na końcu galerii:)W pracy oddajemy się naszym pasjom...

Wszystkie paznokcie są ręcznie malowane, nie przyklejamy naklejek. Więcej wzorów jest do oglądnięcia w naszym salonowym katalogu. Oświadczamy, iż wszystkie zdjęcia są całkowicie naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.


NASZE DZIEŁA NA PAZNOKCIACH:)


MARTA I IWONA

   Cennik żelowania paznokci:


Żelowanie paznokci naturalnych, uzupełnienie żelu:

czysty frencz, zdobienie do 4 paluszków gratis - 100zł

frencz ze zdobieniami na wszystkich paluszkach - 110zł

jeden kolor, zdobienia do 4 paluszków gratis - 100zł

jeden kolor ze zdobieniami na wszystkich paluszkach - 110zł

art, one stroke, ręczne zdobnictwo - 120zł


Założenie tipsów żelowych lub przedłużenie na formę:

czysty frencz, zdobienia do 4 paluszków gratis - 130zł

frencz ze zdobieniami na wszystkich paluszkach - 140z

jeden kolor, zdobienie do 4 paluszków gratis - 130zł

jeden kolor ze zdobieniami na wszystkich paluszkach - 140zł

art, one stroke, russian style, ręczne zdobnictwo - 160zł


MANICURE -biologiczny lub klasyczny (maska odżywiająca) 

z malowaniem klasycznym - 40zł
z malowaniem frencz - 50zł
z malowaniem fantazyjnym - 50zł - 60zł   

Salon kosmetyczny MAGDA M  Wrocław oferuje tipsy, przedłużanie na formę i żelowanie paznokci:

  • DŁONIE:

tipsy żelowe, tipsy z frenczem na kolorowych żelach, na brokatach, tipsy z wtopieniem cyrkoni, tipsy z wtopieniem koronki z materiału, tipsy z marmurkiem, paznokcie hologramowe, paznokcie z suszonymi kwiatami, paznokcie z ręcznym zdobnictwem, żelowanie naturalnej płytki paznokcia, uzupełnienie żelu, dopełnienie żelu, żel na paznokcie, żel kolorowy, żelowanie paznokci art, żelowanie one stroke, żel frencz, żelowanie frencza kolorowego, paznokcie ślubne, paznokcie wieczorowe, najnowsze wzory paznokci, przedłużanie na formę żelem paznokci, zdobienie paznokci żelami, żelowanie paznokci - farby akrylowe, żelowanie paznokci frencz brokatowe, artysyczne paznokcie żelowanie, wzory paznokci, zdjęcia paznokci, paznokcie żelowe Wrocław

  • NOGI:

Pedicure spa, tipsy z frenczem na kolorowych żelach, na brokatach, tipsy z marmurkiem, hologramami, suszonymi kwiatami, z ręcznym zdobnictwem, żelowanie naturalnej płytki, uzupełnienie i dopełnienie żelu na nogach, pedicure SPA Guccio Naturale, specjalistyczny pedicure na frezarce, klamry na wrastające paznokcie, piękne paznokcie u nóg, ręczne zdobnictwo, najnowsze wzory i zdjęcia paznokci, żelowanie frencz, żelowanie paznokci na brokatach, pedicure miód i mleko, pedicure papaya, pedicure granat i figa, pedicure wanilia, obrazy malowane na paznokciach na lakierach, żelach i farbkach.

Systemy CMS Telvinet.pl