MAGDA M

50-555 Wrocław
ul. Krynicka 16
tel. 71-783 87 27

E-mail:
magdam@magdamwroclaw.pl

www.magdamwroclaw.pl

Żelowanie paznokci na stopach...

Strzyżenie w Magdzie M...

Pedicure SPA...

Tipsy żelowe...

Regeneracja na ultradźwięki...

Fryzjer męski...

Radio RMF FM w Magdzie M...

Zagęszczanie rzęs...

Fryzjer damski...

Fryzjer dziecięcy...

Przedłużanie rzęs...

Załoga Salonu MAGDA M...

/uploads/1691/banner_magdam_mini.gif


UWAGA NOWOŚĆ W POLSCE!!!

REWOLUCJA W FARBOWANIU WŁOSÓW...

WŁOSKA EKOLOGICZNA LINIA MARAES...

/uploads/1682/maraes_wroclaw.jpg

Od zarania dziejów polinezyjskie kobiety używały olejku Monoi de Tahiti, aby odżywiać swoje włosy oraz utrzymać ich blask i połysk. Oto MARAES, najnowsze i najbardziej innowacyjne włoskie produkty do farbowania włosów, zapewniające im niezrównane odżywienie, siłę i blask...

Od września Salon MAGDA M ma przyjemność jako pierwszy we Wrocławiu, wprowadzić ekskluzywną, proekologiczną, innowacyjną i wyjątkową linię do farbowania włosów MARAES...


NOWA ERA KOLORYZACJI...Głównymi składnikami MARAES są najwyższej jakości, naturalne komponenty pochodzenia roślinnego, takie jak olejek Monoi, masło Karite, jedwab, ekstrakt z kwiatów lnu i olejek Limanthes. Farby do włosów z lini Maraes nie zawierają szkodliwych dla zdrowia składników i sulfatów (SLS, SLES), parabenów, PPD, amoniaków, DEA, glutenu i soli - to czyni je wyjątkowymi!!!


54 żywe kolory, 100% pokrycie siwizny, do 5 poziomów rozjaśnienia.Każda klientka po zabiegu otrzymuje certyfikat o proekologicznym farbowaniu włosów oraz zestaw saszetek do stosowania w domu (szampon, maska i olejek).


Polecane dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią!!!


Linia MARAES (koloryzacja ekologiczna)

włosy krótkie - 160zł
włosy średnie - 190zł - 210zł
włosy długie - 210zł - 270zł

/uploads/1050/fryzjer_wroclaw.jpg

ODKRYWAMY PIĘKNO TWOICH

WŁOSÓW...

Salon fryzjerski MAGDA M oferuje pełen
zakres usług fryzjerskich. Ogromnym atutem salonu są profesjonalne kuracje i zabiegi regenerujące i odżywiające włosy, wykonywane za pomocą najnowszego sprzętu. Naszymi głównymi partnerami są marki Kaaral i Montibel.lo., dzięki którym oferujemy wysoką gamę skutecznych i wysokiej jakości produktów fryzjerskich. Marki te stawiają na naturalność (naturalne składniki i ekstrakty roślinne) - to coś co nas wyróżnia!!!


UWAGA!!! W związku z ogromnym rozwojem poszukujemy fryzjera stylistę z pasją do pracy...


Wybieramy to co najlepsze:)


Strzyżenie w Magdzie M

włosy krótkie(kąpiel, cięcie, modeling) - 50zł
włosy średnie (kąpiel, cięcie, modeling) - 60zł
włosy długie (kąpiel, cięcie, modeling) - 70zł


cięcie męskie - 25zł
cięcie dziecięce - 20zł


Koloryzacja Montibel.lo, Kaaral

włosy krótkie - 110zł
włosy średnie - 120zł
włosy długie - 130zł - 140zł

Żele Artego (koloryzacja odżywcza)

włosy krótkie - 120zł
włosy średnie - 130zł
włosy długie - 140zł - 150zł


Małgosia - fryzjer w salonie MAGDA M kontynuuje i rozwija swoją 15-letnią pasję:) Uczestniczka licznych pokazów i szkoleń, prowadzonych przez znanych fryzjerów i stylistów. W Salonie profesjonalnie zajmuje się włosami naszych klientów. Mistrzyni dobrego cięcia - slayding, pikowanie, efilowanie i cięcie nożem chińskim.

 

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW (MICRO RINGI Z SYLIKONEM)

cena: 1.000zł (włosy w cenie)

/uploads/1446/fryzjer_wroclaw.jpg


Wywiad z fryzjerką Salonu MAGDA M pt. "Najmodniejsze fryzury 2013r." przeprowadzony przez dziennikarkę radia RMF FM Barbarę Zielińską-Mordarską.Dnia 18.09.2012 w Salonie fryzjerskim MAGDA M odbyło się szkolenie z najnowszych trendów jesień - zima, organizowane przez firmę "POLWELL" i prowadzone przez znanego fryzjera stylistę Marcina Machnickiego:)

/uploads/1049/fryzjer_wroclaw.jpg


ZABIEGI REGENERACYJNE

ULTRADŹWIĘKAMI -

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA


zabiegi - oferta i cennik...

/uploads/1054/trwale_prostowanie_wlosow_wroclaw.jpg

  TRWAŁE PROSTOWANIE WŁOSÓW KEUNE


Sleek&Shine Rebonding Extra Forte to produkt składający się z 85ml Kremu i 85ml Fixing Balmu, służący do bardzo intensywnego chemicznego prostowania włosów. Wyjątkowa w tym produkcie jest obecność Kationaktywnej Keratyny. K+ odbudowuje mostki siarczkowe, pozostawiając włosy bardziej miękkimi i silniejszymi. Proteina Jedwabna chroni włosy podczas procesu trwałego prostowania i zapewnia lśniący efekt. Zabieg przeznaczony dla Pań noszących naturalne lub ciemne farbowane włosy.

włosy krótkie - 300zł
włosy średnie - 400zł
włosy długie - 500zł - 600zł

Salon fryzjerski w MAGDZIE M -

codzienność jest sztuką...

Usługi fryzjerskie (fryzjer Wrocław): strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dziecięce, koloryzacje, balejage, jeden kolor, dwa kolory, żele Artego - koloryzacja bezamoniakalna, flesze, refleksy, koktajle, pasemka, dekoloryzacja, stylingi, trwałe, czesania ( loki na prostownicy, termoloki, podpięcia, plecionki, koki okazyjne i ślubne), trwałe prostowanie włosów, kuracje i zabiegi wzmacniające i odżywiające włosy, regeneracja na ultradźwięki, sterylizacja i oczyszczenie skóry głowy.

Systemy CMS Telvinet.pl